موج
کدخبر : ۳۷۴۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374769

رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: با توجه به شرایط کرونایی، احتمال سوء استفاده برخی از فرصت طلبان در لباس کارشناسان بهداشت و هلال احمر با مراجعه به درب منازل شهروندان متصور است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ علی قیصری در این باره اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی فعلی و قرمز بودن بسیاری از شهر‌های کشور، احتمال سوءاستفاده برخی از فرصت طلبان در لباس کارشناسان بهداشت و هلال احمر با مراجعه به درب منازل شهروندان متصور است.

وی با تأکید بر عدم اعتماد به این افراد که بعضاً در لباس سازمان هلال احمر و یا اداره بهداشت به درب منازل شهروندان مراجعه می‌کنند، ادامه داد: شهروندان برای پیشگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی و یا حتی ارتکاب به جرایم از ورود این افراد به داخل منزل جداً خودداری کنند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: شهروندان در صورت مشاهده و مشکوک شدن به این افراد که معمولا برای تست کرونا مراجعه می‌کنند، موضوع را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی افزود: تست کرونا از شهروندان صرفاً در مراکز درمانی و پزشکی معتبر صورت گرفته و ستاد مبارزه با کرونا تاکنون در خصوص اعزام کارشناسان بهداشت و مراکز درمانی و یا کادر پزشکی به منازل شهروندان برای این موضوع تصمیمی نگرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها