موج
کدخبر : ۳۷۴۶۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374682

مدیر جهاد کشاورزی بابل تأکید کرد:

اخذ مجوز جوجه ریزی در واحدهای مرغداری گوشتی برای همه مرغداران الزامی است و مرغداران موظف به مراجعه به تعاونی شهرستان و دریافت مجوز برای جوجه ریزی و ‌ثبت اطلاعات هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محسن علی‌گل‌زاده از تولید 17 میلیون و 477 هزار و 830 قطعه جوجه یک روزه در واحدهای مرغداری گوشتی در بابل خبر داد و اظهار داشت: ارزش ناخالص این تولید سه هزار و 900 میلیارد ریال در سال گذشته است.

وی ادامه داد: این شهرستان دارای 11 واحد مرغ مادر گوشتی با ظرفیت 346 هزار قطعه در هر دوره و 183 واحد مرغداری گوشتی فعال و 2 واحد جوجه کشی است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بابل گفت: اخذ مجوز جوجه ریزی در واحدهای مرغداری گوشتی برای همه مرغداران الزامی است و مرغداران موظف به مراجعه به تعاونی شهرستان و دریافت مجوز برای جوجه ریزی و ‌ثبت اطلاعات هستند.

وی بیان کرد: کنترل و تنظیم جوجه ریزی و تولید مرغ، ایجاد نظم و ثبات در بازار و ساماندهی تولید، تعیین قیمت مناسب در طول سال و جلوگیری از ضرر و زیان مرغدار، یافتن بازار مناسب و مزیت نسبی برای توسعه صادرات، اقتصادی نمودن واحدهای تولید و افزایش درآمد مرغداران، استمرار تولید و توسعه پایدار در صنعت پرورش طیور، اصلاح ساختار تولید با برنامه ریزی و اطلاع رسانی و کنترل بیماری ها و کاهش تلفات از مزایای ثبت نام در سامانه جوجه ریزی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها