موج
کدخبر : ۳۷۴۵۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374590

استاندار یزد از مدیرکل زندانها به عنوان دستگاه برتر در زمینه عملکرد ستاد اقامه نماز استان در سال 99 تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد از عملکرد وفعالیتهای ستاد اقامه نماز اداره کل زندان های یزد به صورت ویژه تقدیر نمود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های یزد، در جلسه ای که با حضورمدیرکل، مسئولین اداره کل زندان ها و ستاد اقامه نماز استان و در دفتر مدیرکل زندانها برگزار شد، بر گسترش بیش از پیش فعالیت های اقامه نماز در ماه مبارک رمضان تأکید شد.

حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: مایه مباهات است که طی ارزیابی های به عمل آمده در سطح دستگاه های استانی همچنان همانند سالهای قبل  اداره کل زندان ها را به عنوان دستگاه برتر در زمینه عملکرد ستاد اقامه نماز استان معرفی نماییم.

وی همچنین حضور گسترده روحانیون در زندان ها را یکی از عوامل گسترش فرهنگ نماز بین مددجویان برشمرد.

بنا به این گزارش حسین سبزواری مدیرکل زندان های یزد نیز با اشاره به شرایط خاص زندان در خصوص فعالیتها وارائه عملکردها اظهار داشت:جای خرسندی است که ارگان هایی نظیر ستاد اقامه نماز به صورت محسوس و نامحسوس عملکرد دستگاه ها ی استان را نظارت  و رصد می کنند.

وی همچنین موفقیت کسب شده در حوزه گسترش فرهنگ نماز بین کارکنان،مددجویان و سربازان را مدیون تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم زندان های یزد دانست.

گفتنی است در این جلسه حجت الاسلام موسوی با اهدای لوح تقدیراستاندار و هدیه ای ،از مدیرکل ،رئیس و کارشناس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های یزد به جهت کسب عنوان دستگاه برتر استان در ارائه عملکرد ستاد اقامه نماز در سال ۱۳۹۹ به صورت ویژه تقدیر به عمل آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها