موج
کدخبر : ۳۷۴۵۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374535

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمودرضا مرادی گفت: به زودی براساس برنامه ابلاغی از وزارت بهداشت، واکسیناسیون کارکنان بهداشتی و درمانی و بیماران خاص و سخت درمان استان انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر اینکه هیچ فردی خارج از روال واکسن کرونا نمی‌زنیم، ابراز داشت: با توجه به وارد شدن ۱۵ هزار و ۴۸۰ دوز واکسن جدید به استان ، به زودی براساس برنامه ابلاغی از وزارت بهداشت، واکسیناسیون کارکنان بهداشتی و درمانی و بیماران خاص و سخت درمان استان انجام می‌شود.

مرادی افزود: لیست تمام کارکنان بهداشتی و درمانی که باید واکسیناسیون برای آنها انجام شود توسط معاونت‌ها و سازمان‌های مرتبط مشخص شده است.

وی اظهار داشت: برنامه واکسیناسیون در استان با دقت و سرعت و در قالب شیوه نامه وزارت بهداشت و برنامه ریزی هیات رییسه دانشگاه انجام می شود.

مرادی در ادامه گفت: به منظور پوشش سریع، برنامه شیفت‌بندی تیم‌های واکسیناسیون در ۲ شیفت صبح و عصر برای همه بیمارستان‌های استان انجام می‌شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین گفت: بیماران خاص و سخت درمان نیز از طریق ثبت نام در سامانه ای که توسط دانشگاه به زودی اعلام‌می شود، با برنامه ریزی برای عدم ازدحام، واکسن خود را دریافت خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها