موج
کدخبر : ۳۷۳۸۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373891

حجت الاسلام نقدعلی در گفتگو با موج:

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولید و رفع موانع شعاری نباشد بلکه حمایت مسئولان از دست آوردها باید به معنای واقعی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نقد علی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج ، در رابطه با پشتیبانی از تولید و فرهنگ و اقتصاد  گفت: حمایت مسئولان از داشته ها و دست آوردهای اساسی ، باید به معنای واقعی باشد و حمایت از تولید و رفع موانع، اینکه فقط رنگ و بوی شعار و در قالب شوی تبلیغاتی باشد، جلوه زیبایی ندارد و نباید اینگونه باشد.

وی با اشاره به این مطلب که برخی نبود پشتوانه مالی و اعتبارات را عاملی در اجرا نشدن پشتیبانی از تولید  می دانند،  افزود: این تفکر که اعتبارات و بحثهای مالی همیشه مد نظر نیست  و در بسیاری از موارد مسّولان به معنای واقعی و با تفکر و اندیشه صحیح می توانند حمایت های معنوی را در  زمینه های مختلف فرهنگ ،صنعت،تولید و .... انجام داد.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی عمده مشکلات مردم را تسهیلگری در امور آنها برشمرد و اضافه کرد: به عنوان مثال اگر فردی قصد تولید واشتغالزایی در نقطه ای از کشور و استان و شهرستان داشته باشد با موانعی روبرو می شود که از ادامه کار باز می ماندو دستگاه های مرتبط می توانند این موانع را جهت کارآفرینی و گسترش اشتغال رفع نمایند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: سازمان های دولتی بر خلاف اینکه باید بانک اطلاعاتی یکسانی داشته باشند، اما هر کدام به صورت مجزا عمل می کنند و ارگانها از روند امور  یکدیگر که با هم‌مرتبط است در بی خبری به سر می برند،حال آنکه ارتباط و تعامل ارگانها با یکدیگر می تواند بسیاری از موانع تولید را حل وفصل نماید.

نقدعلی با توجه به اینکه 99 درصد عکس العمل ها و آیین نامه های اجرایی که فلسفه وجودی آن بی ثمر است، تشریح کرد: اگر فردی بخواهد تمام مجوزها را دریافت کند باید یک رقم نجومی پرداخت کند و حال آنکه مساله اصلی  اجرای آیین نامه ها بعد از اقدام اشخاص به کار وفعالیت است‌.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولید و رفع موانع شعاری نباشد بلکه حمایت مسئولان از دست آوردها باید به معنای واقعی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها