موج
کدخبر : ۳۷۳۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373884

هاجر عبدی؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان از آمادگی شبکه برق شهرستان میناب برای مواجهه با پیک بار تابستان امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هاجر عبدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان در دیدار با مجید سلشور فرماندار  میناب با اشاره با آغاز فصل گرم سال بر لزوم همکاری مردم و دستگاه های اجرایی در مدیریت پیک بار شبکه تاکید کرد و گفت: با اقدامات انجام شده در سال گذشته بسیاری از شبکه های فرسوده میناب با اجرای مانورهای جهادی اصلاح شد.
عبدی در ادامه اظهار داشت: پایداری برق در استان هرمزگان یک اصل حیاتی است و رفاه مردم با برق پیوند خورده است.
وی ادامه داد: باتوجه به رشد صنایع در استان، مصرف برق نیز به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و افزایش مصرف برق نیز احداث شبکه و زیرساخت های انتقال و توزیع برق را به همراه دارد که این امر سرمایه گذاری در صنایع بالادستی و تولید را می طلبد.
هاجر عبدی افزود: با توجه به هزینه های بسیار زیاد سرمایه گذاری در بخش تولید، وزارت نیرو و شرکت توانیر سیاست مدیریت مصرف انرژی را در پیش گرفته است. 
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان اظهار داشت: استان هرمزگان به لحاظ شرایط اقلیمی و خاص آب و هوایی از استان های پرمصرف در تابستان است و برای حفظ پایداری برق و رفاه مردم نیاز است اماکن دولتی در ساعات اوج مصرف در مدیریت مصرف برق همکاری ویژه داشته باشند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها