موج
کدخبر : ۳۷۳۸۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373882

رضا شیرین زاده:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۳۳ هزارو ۹۲۴ برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از مراکز معاینه فنی اردبیل از صدور ۳۳ هزارو ۹۲۴ برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان خبر داد و گفت: این میزان برگ معاینه فنی در سال گذشته صادر شده است.

وی از فعالیت ۴ مرکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین در استان اردبیل خبر داد و افزود: در سال گذشته، ۳۸ هزارو ۸۹۳ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان اردبیل مراجعه کرده اند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان اردبیل تعداد مردودی خودرو‌های مراجعه شده را ۴ هزارو ۹۶۹ مورد عنوان کرد و گفت: ۳ هزارو ۹۵۹ دستگاه خودرو پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند که این مهم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷ درصد افزایش یافته است.

شیرین زاده گفت: از ۳۸ هزار و ۸۹۳ دستگاه ناوگان سنگین مراجعه شده به مراکز معاینه فنی استان ۲۹ هزارو ۹۶۵ دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: رانندگان پرتلاش با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی ضمن اینکه از سلامت خودروی خود مطلع می‌شوند می‌توانند کمک موثری به شهر‌ها در راستای کاهش آلودگی هـوا داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها