موج
کدخبر : ۳۷۳۸۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373815

بر اثر ابتلاء چند کارمند به کرونا؛

شهرداری نوشهر در غرب استان مازندران به علت ابتلاء چند کارمندش به ویروس کرونا قرنطینه شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در سطح استان مازندان و قرمز شدن وضعیت استان از زرد و آبی به قرمز و در پی ان افزایش موارد ابتلا به ویژه پس از تعطیلات نوروزی در استان محدودیت های کرونایی نیز برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در مازندران تشدید شده است.

اکنون با وجود تشدید محدودیت های کرونایی، چند تن از کارکنان شهرداری نوشهر به کرونا مبتلا شدند و در حال سپری کردن دوران درمان خود هستند.

شهرداری نوشهر

بر همین اساس شهردار نوشهر برای جلوگیری از افزایش موارد ابتلای کارکنانش اقدام به قرنطینه شهرداری نوشهر کرده است و از ورود مراجعه کنندگان به داخل ساختمان سفید شهرداری ممانعت به عمل می آید.

هر چند این اقدام شهردار با مخالفت برخی اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر مواجه شد اما شهردار نوشهر همچنان اصرار بر قرنطینه شهرداری دارد و به همین دلیل درب ورودی پشت شهرداری کاملا بسته شد و جلوی درب ورودی اصلی نیز با گذاشتن یک میز و حضور چند کارمند، از ورود مراجعه کنندگان به این شهرداری جلوگیری می شود.

شهرداری نوشهر

برخی شهروندان نوشهری که به این اقدام شهرداری معترض بودند برای انجام کارهای اداری خود مجبور هستند تا از طریق چند کارمند این شهرداری که پشت میز تعبیه شده در جلوی درب ورودی اصلی مستقر هستند پیگیر کارهای اداری خود در حوزه شهرداری باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها