موج
کدخبر : ۳۷۳۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373685

مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) از مشارکت ۳۰ میلیارد ریالی شهروندان قمی برای بهسازی بافت‌های تاریخی در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا خاکی با اشاره به اهداف سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: این سازمان هدف محور است و با توجه به شرایط موجود در سال اجرای  پروژه‌های مختلف ازجمله بهسازی بافت فرسوده تا سایر طرح‌های عمرانی را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه در گذشته سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی پروژه محور بوده و به همین دلیل برنامه‌ریزی دقیقی وجود نداشت، افزود: در حال حاضر با انتصاب کارشناسان مجرب و بومی اقدامات این سازمان در حوزه برنامه‌ریزی و اجرا شدن طرح‌ها به‌صورت هدفمند دنبال می‌شود.

خاکی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در جذب اعتبارهای ملی، استانی و مردمی در راستای نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر، خاطرنشان کرد: تنها در بخش مردمی ۳۰ میلیارد ریال منابع مردمی برای بهسازی بافت دریافت شده که جای بسی قدردانی از شهروندان فهیم دارد که به دنبال احیای بافت و نوسازی آن هستند.

مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) افزود: با اعتبارهای مردمی که از ساکنان محله هستند بسیاری از کوچه‌های فرعی جداره سازی شده است.

وی با بیان اینکه مشارکت مردم در نوسازی بافت فرسوده مهم و تأثیرگذار است، ابراز کرد: محله‌ای که مردم در آن مشارکت می‌کنند نسبت به نگهداری آن نیز اهتمام و توجه بیشتری دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها