موج
کدخبر : ۳۷۳۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373663

رئیس بسیج جامعه پزشکی و سلامت سپاه آمل:

رئیس بسیج جامعه پزشکی و سلامت سپاه آمل گفت: با توجه به اوج گیری دوباره این بیماری از تعطیلات نوروز امسال تاکنون، فعالیت های بسیج جامعه پزشکی و سلامت نیز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عباس اقوامی با اشاره به فعالیت این نهاد از آغاز شیوع کووید19 در اسفند سال 98 اظهار داشت: این طرح در کنترل اوج گیری موج سوم بیماری کرونا در آذر سال قبل، تخصصی و برنامه محور فعالیت های خدماتی خود را تاکنون ادامه داده است.

وی ادامه داد: در این مدت با همراهی و پشتیبانی خیّران وفعالان اجتماعی شهرستان آمل، بیش از 70 هزار کیت حفاظت فردی برای مدافعان سلامت و 10 مرحله بسته های بهداشتی در سطح شهرستان، برخی شهرهای مازندران و در بعضی موارد، استانهای دیگر توزیع و ارائه خدمات شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی و سلامت سپاه ناحیه شهرستان آمل، حمایت از خانواده‌های آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا را از دیگر اهداف طرح شهید سلیمانی برشمرد و گفت: حدود 5 هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان و با کمک خیّران و پشتیبانی سپاه شهرستان آمل نیز، 30 هزار بسته وعده غذایی گرم میان مدافعان سلامت توزیع شده است.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در سه فاز مراقبتی، حمایتی و نظارتی اجرا می شود، افزود: با توجه به اوج گیری دوباره این بیماری از تعطیلات نوروز امسال تاکنون، فعالیت های بسیج جامعه پزشکی و سلامت نیز ویژه آغاز شده و در این مرحله بسیج جامعه اقشار و ادارات هم به کمک این طرح آمدند.

اقوامی تصریح کرد: با ورود بسیج جامعه پزشکی و سلامت و نیز غربالگری خانه به خانه از شهروندان مانند موج سوم بیماری کرونا، شاهد کاهش پیشگیری از بیماری و نیز انجام اقدام های تأثیرگذار و مثبتی خواهیم بود.

وی گفت: طرح محلّه محور شهید سلیمانی با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت، از ابتدای آذر سال 98 در سراسر کشور آغاز و با ساماندهی گروه‌های مختلف، خانه به خانه به یاری مبتلایان رفتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها