موج
کدخبر : ۳۷۳۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373549

جانشین مدیر مالی اتاق بازرگانی بندرعباس، گفت: مانع تراشی در امورات بازرگانان به نفع اقتصاد استان نیست و حمایت از تولیدکنندگان به ویژه در مباحث مالی همواره یکی از اولویت های این اتاق است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سیاوش عامری سیاهویی جانشین مدیر مالی اتاق بازرگانی بندرعباس در این رابطه اظهار داشت: حساسیت ویژه ریاست  اتاق بازرگانی بندرعباس در تکریم ارباب رجوع به ویژه در بخش مالی یکی از نقاط قوت اتاق بازرگانی بندرعباس در بخش مالی و اداری است.

وی تصریح کرد: رضایت کامل ارباب رجوعان از اتاق بازرگانی بندرعباس در برهه کنونی برگ برنده این اتاق است و بدون شک این رویه با حساسیت بیشتری در سال جدید دنبال می شود.

عامری تاکید کرد: اتاق شیشه ای و شفاف شعار اتاق بازرگانی بندرعباس است و شفافیت در مباحث مالی از شاخص های اتاق بازرگانی بندرعباس در دور نهم فعالیت هیات نمایندگان به حساب می آید.

وی  با اشاره به شعارسال 1400 در خصوص مانع زدایی ها در امر تولید، بیان داشت: مانع تراشی در امورات بازرگانان به نفع اقتصاد استان نیست و حمایت از تولیدکنندگان به ویژه در مباحث مالی همواره یکی از اولویت های این اتاق است.

این مسوول در پایان از حمایت های بی دریغ ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس که همواره به صورت جهادی در عرصه های اقتصادی استان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است، قدردانی کرد و اظهار امیدواری نمود که سال جدید سال بسیار پرباری برای فعالان اقتصادی استان و به دنبال آن اتاق بازرگانی بندرعباس باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها