موج
کدخبر : ۳۷۳۲۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373273

رئیس صمت مازندران:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هیچ کمبود کالایی در سطح استان وجود نداشته و اقلام مصرفی ماه مبارک رمضان در حد کافی و بیشتر از نیاز در استان وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده و جلسات برگزار شده به میزان دو هزار تن از اقلام اساسی و مورد نیاز به استان مازندران اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: بر این اساس هزار تن شکر در بسته های یک کیلویی و به قیمت مصرف کننده 8700 تومان و همچنین میزان 105 تن گوشت منجمد در استان توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به اختصاص 925 تن روغن مخصوص استفاده در قنادی ها و صنوف اشاره و تصریح کرد: بر اساس موافقت تنظیم بازار استان مقرر شد هزار تن برنج جهت طرح مواسات و افراد تحت پوشش کمیته امداد از تنظیم بازار کشور در خواست که به محض تخصیص، این مقدار توزیع خواهد شد.

وی تأکید کرد: هیچ کمبود کالایی در سطح استان وجود نداشته و اقلام مصرفی ماه مبارک رمضان در حد کافی و بیشتر از نیاز در استان وجود دارد.

قوانلو گفت: وضعیت مرغ به حالت عادی برگشته و به مقدار زیاد در سطح فروشگاههای مرغ و با قیمت 24900 تومان هم اکنون وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها