موج
کدخبر : ۳۷۳۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373118

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگر کمک های شرکت فولاد مبارکه در تأمین اکسیژن رایگان به مراکز درمانی رخ نمیداد قطعا با مرگومیرهای زیادی مواجه می شدیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهروز کلیدری اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه با تأمین اکسیژن رایگان مراکز درمانی و تأمین تجهیزات بیمارستانی همکاری تمام قدی با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان داشته است.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه نهتنها در یک سال گذشته در حوزه سلامت استان اصفهان اقدامات مهمی انجام داد، بلکه به تعدادی از استانها با محوریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اکسیژن رایگان اهدا کرده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: اقدام ارزنده شرکت فولاد مبارکه باعث شد مخازن اکسیژن رایگان بیمارستان ها هیچگاه تخلیه نشود.

وی اضافه کرد: تأمین اکسیژن رایگان توسط شرکت فولاد مبارکه کماکان ادامه دارد و این اقدام ارزنده شایسته تقدیر و تشکر است.

کلیدری گفت: در یک سال گذشته، با اقدام شایسته شرکت فولاد مبارکه، بیمارستانهای استان اصفهان هیچگاه دچار چالش جدی نشدند؛ چراکه علاوه بر مدیریت و برنامه ریزی و با در اختیار داشتن اکسیژن مایع شرکت فولاد مبارکه این بحران مدیریت شد.

وی در ادامه به تشریح اهمیت اهدای  اکسیژن رایگان شرکت فولاد مبارکه به مراکز درمانی پرداخت و توضیح داد: اصلی ترین درمان بیماران مبتلا به کرونا اکسیژن است؛  بیمارستان الزهرا به ۳ دستگاه اکسیژن ساز مجهز است و با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن قطعا این دستگاه ها کفایت نمی کرد و با مر گ ومیر بسیاری در استان مواجه میشدیم که به لطف همکاری شرکت فولاد مبارکه این اتفاق نیفتاد.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها