موج
کدخبر : ۳۷۳۰۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373048

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از کلنگ زنی ۳ پروژه ورزشی در استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از کلنگ زنی ۳ پروژه ورزشی در استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در سال گذشته و در محل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد مبنی بر اینکه ۳ پروژه در استان در سال ۱۴۰۰ کلنگ زنی شود .

وی اضافه کرد: پروژه مجموعه تخصصی ورزشی جانبازان و معلولین که زمین آن مشخص شده و با تامین اعتباری که انجام گرفته، برنامه ریزی های لازم برای کلنگ زنی و شروع پروژه انجام شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل تشریح کرد: پروژه خانه کوهنوردی منطقه اوجور سرعین یکی دیگر از این پروژه ها است، که تلاش شده تا از منطقه شرقی کوه سبلان نیز خانه کوهنوردی ایجاد گردد تا از چند جبهه برای صعود علاقمندان و ورزشکاران شرایط مناسب را داشته باشیم.

انوشیروانی با اشاره به اینکه استخر قهرمانی ۵۰ متر مجموعه ورزشی علی دایی نیز دیگر پروژه ای است عنوان کرد: با تامین اعتبار در سال ۱۴۰۰ کلنگ آن به زمین زده خواهد شد و این ۳ پروژه بزرگ و مهم از طریق شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در سال ۱۴۰۰ و پس از اتمام عملیات پروژه سالن سرپوشیده دو ومیدانی علی دایی و اتمام تعهدات شرکت توسعه آغاز خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها