موج
کدخبر : ۳۷۲۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372846

حسین خسروی:

معاون کتابخانه‌های آستان قدس رضوی اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی کلیه مراکز ئابسته این معاونت تعطیل است و ادامه این تعطیلی به تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان بستگی خواهد داشت .

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسین خسروی معاون کتابخانه‌های سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی و کتابخانه‌های وابسته در سطح شهر مشهد با شیوع پیک چهارم کرونا برای مدت چهار روز تعطیل شده و تنها کتاب به امانت می‌دهند.

معاون کتابخانه‌های آستان قدس رضوی در ادامه این خبرگفت: از امروز شانزدهم تا بیستم فروردین ماه، تالارهای مطالعه کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی و کتابخانه‌های وابسته شهری به استثناء تالار محققان تعطیل خواهد بود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند فقط از خدمات امانت کتاب بهره‌مند شوند.

وی در ادامه بیان کرد: ادامه تعطیلی کتابخانه‌ها به تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان خراسان رضوی بستگی خواهد داشت و فعالیت تمامی بخش‌های کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها منوط به وضعیت آن شهرستان  است و کتابخانه‌های وابسته در شهرستان‌ها برای ادامه فعالیت خود تابع قوانین و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا خواهند بود.

خسروی گفت: بر اساس اعلام آستان قدس رضوی، معاون کتابخانه‌های سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با اشاره به ادامه خدمات کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی از طریق فضای مجازی صورت خواهد پذیرفت و علاقه مندان و پژوهشگران می‌توانند از طریق درگاه کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی به آدرس digital.aqr.ir از خدمات این کتابخانه به صورت مجازی بهره‌مند شوند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها