موج
کدخبر : ۳۷۲۶۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372647

توصیفیان خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به میزان اشتغال ثبت شده در سال گذشته در استان همدان، افزود: تحقق 136 درصدی سرمایه گذاری در بخش اشتغال استان را شاهد بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمد توصیفیان،   مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان  عنوان کرد: برای این تعداد اشتغال ایجاد شده ۷۴ هزار و ۴۳۸ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و تسهیلات بانکی به غیر از اعتبارات تملک دارایی ها انجام شده است که نسبت به سرمایه گذاری پیش بینی شده در سند توسعه اشتغال ۱۳۶ درصد تحقق را نشان می دهد.

وی افزود: اشتغال ثبت شده استان در سال ۹۹ اظهار داشت: سال گذشته ۱۴ هزار و ۴۵۴ نفر برای اولین بار نزد سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر بیمه شده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ۲۵ هزار و ۱۷۳ شغل سال گذشته در بخش مسکن و غیرمسکن این استان ایجاد شده که این رقم بیش از تعهد پیش بینی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی اظهار داشت: سهمیه تخصیصی استان در پنج مرحله و به مبلغ چهار هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال به استان تخصیص داده شده که تاکنون مبلغ چهار هزار و ۷۹۶ میلیارد ریال عقد قرارداد و پرداخت شده است.

توصیفیان اظهار داشت: در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان همدان رتبه برتر کشور را به دست آورد که در نتیجه کسب این رتبه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استاندار همدان و اداره کل متبوع قدردانی کرده است.

وی با بیان اینکه در بخش تسهیلات کرونا  باهمکاری خوب بانک‌های عامل مبلغ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است اعلام کرد: پرداخت تسهیلات کرونا از تابستان سال گذشته آغاز شد که میزان طرح های معرفی شده برای دریافت این تسهیلات ۱۳ هزار و ۸۸۳ طرح به مبلغ ۱۹۷ میلیارد تومان بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی همدان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: اعتبار تخصیص یافته به این استان ۴۴۱ میلیارد تومان بوده که عملکرد استان ۴۷۹ میلیارد تومان بوده یعنی ۱۰ درصد بیشتر از سهم پیش بینی شده محقق و جذب شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها