موج
کدخبر : ۳۷۲۴۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372469

از سوی مخابرات منطقه کردستان انجام شد؛

مدیر مخابرات منطقه کردستان حمایت و پشتیبانی از تولیدات داخلی را از اهداف و استراتژی‌های منطقه دانست و گفت: حمایت از تولیدات داخلی،با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و 412 میلیارد ریال در استان از اهداف مخابرات کردستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت پیش از ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای مدیران منطقه با بیان این مهم که حمایت و پشتیبانی از تولیدات داخلی از اهداف و استراتژی‌های منطقه است گفت: تامین محصولات و تجهیزات مخابراتی با برند داخلی از برنامه‌های دارای اولویت منطقه در راستای تحقق شعار سال است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به شرایط سختِ کاری، وجود تحریم‌ها، کمبود منابع و تجهیزات در سال گذشته و همچنین ایستادگی و همت این مجموعه اظهارداشت: با یاری خدا و همراهی کارکنان توانستیم در مقابل موانعِ پیشرو موفق و سربلند عمل نماییم که زحمات تک تک این مجموعه را ارج می‌نهم.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری 1412 میلیارد ریالی مخابرات منطقه کردستان در سال 99 به منظور اجرای پروژه‌های توسعه‌ایی و زیر ساختی، تقویت و ارتقاء شبکه‌های ارتباطی و محصولات قابل ارائه تصریح کرد: با صرف این اعتبار در حوزه‌های مخابراتی موفقیت‌های چشمگیری را در بیلان کاری منطقه به ثبت رسانده‌ایم.

حکمت بر ادامه همراهی و پشتیبانی کارکنان و نقش محوری مدیران منطقه در تحقق اهداف مخابراتی و استراتژی‌ها در منطقه تاکید کرد و افزود: امیدوارم با تداوم این روند شاهد تعالی و ترقی همه جانبه شرکت مخابرات ایران بیش از پیش باشیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در ادامه مخابرات را به عنوان یکی از پیشران‌های تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت کشور دانست و اضافه کرد: وجود تیم‌های متخصص و متعهد، تامین منابع مورد نیاز، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و پتانسل‌های موجود و ... از آیتم‌های موثر بر این امر به شمار می‌روند.

حکمت به برنامه آتی مخابرات با هدف ارائه خدمات با کیفیت تر از قبل به مشتریان در سه حوزه تلفن ثابت، دیتا و ارتباطات سیار اشاره کرد.

در این جلسه رییس اداره برنامه‌ریزی منطقه، بر اساس آمارهای موجود گزارش عملکرد مخابرات استان در سال 99 و مقایسه آن با سال 98 را تشریح کرد و بر اساس ارزیابی شاخص‌های مورد نظر به بیان سرمایه‌گذاری های صورت گرفته و جایگاه اداراتِ مخابرات شهرستان‌های تابعه در سطح استان پرداخت.

فلورا امانتی عملکرد و اقدامات توسعه‌ایی مخابرات منطقه در سال گذشته در حوزه سیستم‌های مخابراتی، انتقال شبکه فیبر نوری، دیتا و سیار را اعلام کرد.

وی به اعلام وضعیت شاخص‌های کلیدی تلفن ثابت، اینترنت باند پهن و دیتای تجاری پرداخت.  

در این جلسه روسای ادارات مخابرات شهرستان‌های تابعه ضمن تشکر از حمایت‌های همیشگی مدیریت و مدیران ستادی در سال گذشته به بیان موانع و مشکلات سال 99 پرداختند و برای رفع آنها نظرات و پبشنهادات خود را بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها