موج
کدخبر : ۳۷۲۳۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372313

دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد:

جلیل بالایی از آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراهای روستایی و عشایر در کرمانشاه خبر داد.

جلیل بالایی در نشست خبری ستاد انتخابات کرمانشاه اظهار داشت: فرایند ثبت‌نام انتخابات شوراهای روستا و عشایر از امروز (دوشنبه ۱۶ فروردین) آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد یافت.

دبیر ستاد انتخابات استان عنوان کرد: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره­ ی شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری از ساعت ۸ صبح امروز (۱۶ فروردین ۱۴۰۰) آغاز و تا ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

وی افزود: داوطلبان می توانند به صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن موبایلی، نسخه ویندوز، پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir و دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها ثبت نام و پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره (v.Keshvar) را دریافت نمایند و یا از طریق مراجعه حضوری به بخشداری (از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) و دریافت رسید ثبت­ نام کنند.

وی ادامه داد: در این انتخابات ۱۷۵۴ روستا واجد شرایط برگزاری انتخابات هستند که در این میان ۱۷ روستا بالای ۱۵۰۰ نفر جمعیت هستند و دارای شوراهای ۵ نفره خواهند بود و در ۱۷۳۷ روستا نیز ترکیب شورا سه نفره است.

 بالایی افزود: در مجموع اگر ثبت نام‌ها به حدنصاب کامل برسد شاهد حضور ۵۲۹۶ نفر در ترکیب شوراهای شهر و روستا خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر از همه تلاشگران عرصه آبادانی و توسعه روستاها گفت: شوراهای اسلامی روستا خوشبختانه در دوره‌های گذشته به عنوان یک خادم دلسوز و بدون چشمداشت مادی، برای توسعه روستاها تلاش کرده اند و این انگیزه بسیار خوبی برای افزایش مشارکت مردم است و مصداق بارز خدمت بی منت هستند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها