موج
کدخبر : ۳۷۱۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371846

مرتضی اشرفی:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: سال گذشته با وجود مشکلات ناشی از شیوع کرونا و تشدید تحریمها، رشد قابل توجهی داشتیم و طی سال گذشته از نظر سرمایه‌گذاری در طرحها و جذب سرمایه‌گذاران خارجی پیشتاز بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مرتضی اشرفی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی در سال گذشته مجوزهای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی از کشورهای پاکستان, هندوستان، افغانستان، عراق، روسیه، هنگ کنگ، لبنان، فرانسه، آلمان و ترکیه صادر نموده و طی سال گذشته از نظر سرمایه‌گذاری در طرحها و جذب سرمایه‌گذاران خارجی پیشتاز بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در ادامه بیان کرد: پارسال با وجود مشکلات ناشی از شیوع کرونا و تشدید تحریم‌های بین المللی، سرمایه گذاری خارجی انجام شده در طرحهای مختلف استان نسبت به کل سالهای گذشته رشد قابل توجهی یافت و خراسان رضوی را از این نظر پیشتاز استانهای کشور نمود.

وی ادامه داد: پارسال ۵۷ طرح با سرمایه گذاری خارجی به مبلغ ۱۲۹ میلیون دلار در هیات سرمایه گذاری خارجی کشور برای استان خراسان رضوی تصویب شد که این تعداد بیش از دو برابر تعداد طرحهای استان تهران به عنوان دومین استان پس از خراسان رضوی است.

اشرفی افزود: در سال گذشته ۲۰ طرح دیگر با سرمایه گذاری خارجی توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برای تصویب به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ارسال شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها