موج
کدخبر : ۳۷۱۷۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371779

غلامرضا ابدالی خبر داد:

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام از ممنوعیت بازدید از مناطق تحت مدیریت این اداره کل در روز سیزدهم فروردین ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، غلامرضا ابدالی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام به ممنوعیت تجمع در روز 13 فروردین ماه سال جاری به منظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، افزود: ورود و بازدید از مناطق حفاظت شده و آثار طبیعی ملی  در استان ایلام ممنوع است.

وی اظهار داشت: هرساله بر اساس سنت نوروزی و روز طبیعت ، شهروندان به مناطق تفرجگاهی می رفتند که توصیه ما به شهروندان آن است که تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند و ضمن پرهیز از حضور در جمع ها و اماکن شلوغ، تمامی دستورالعمل ها و توصیه های بهداشتی و کرونایی را رعایت کنند.

ابدالی تصریح کرد: بر اساس مصوبات استانی مدیریت کرونا، حضور در مناطق تحت مدیریت محیط زیست و سایر تفرجگاه ها ممنوع است و نظارت و کنترل لازم توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان ایلام در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام از شهروندان درخواست کرد که در اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا، مسئولین را همراهی و یاری کنند تا در حفظ سلامت خود و خانواده مشارکت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها