موج
کدخبر : ۳۷۱۳۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371386

رامین صادقی:

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هم استانی ها به هیچ وجه نگران کمبود و یا نبود مرغ در بازار نباشند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: نیاز بازار استان به مرغ برطرف شده و هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد تنها درخواست من از شهروندان عزیز این است که بیش از نیاز مصرفی، مرغ خرید نکنند.

وی افزود: نیروهای بسیجی و بازرسین اصناف در طرح نوروزی تشدید نظارت بر بازار با سازمان صمت استان همکاری می‌کنند و طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید اجرا می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل به نحوه توزیع مرغ کشتار روز در استان اشاره کرد و گفت: توزیع مرغ به نحوی است که مرغ کشتار روز به واحدهای دارای پروانه کسب تحویل داده می‌شود و با نظارت بازرسین این سازمان به مصرف کنندگان عرضه می شود .

صادقی در ادامه تصریح کرد: نظارت بر بازار و مدیریت و برنامه‌ریزی برای تامین مایحتاج مردم در سطح استان اردبیل به جد در حال انجام و شبانه روز رصد و بازرسی و بررسی می‌شود و این رصد و بازدید و بازرسی فراگیر بوده و تمام صنوف را در بر می‌گیرد.

وی یادآور شد: ‌در صورت مشاهده هر‌گونه تخلف صنفی برای واحدهای متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل و همچنین فرد یا افراد خاطی و مخل در فرایند توزیع مرغ کشتار روز به دستگاه قضایی جهت برخورد قانونی معرفی می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها