موج
کدخبر : ۳۷۱۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371237

در جلسه با فرماندار خرم‌آباد مطرح شد؛

نخستین جلسه دبیر مجمع توسعه مشارکت‌های مردمی شهرستان، با فرماندار خرم‌آباد، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، نخستین جلسه دبیر مجمع توسعه مشارکت های مردمی خرم آباد با فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که به درخواست یاسر بسطامی دبیر مجمع شهرستان خرم آباد و مسوول تحول اجتماعی قرارگاه صاحب الامر (عج) لرستان و به میزبانی فرماندار خرم آباد برگزار شد، بسطامی به تشریح رسالت و دغدغه مندی و اثرگذاری مجمع مشارکت‌های مردمی پرداخت و از فرماندار خواست تا در این مسیر، این مجمع مردمی را حمایت کند.

دبیر مجمع مشارکت‌های مردمی خرم‌آباد، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر 22 شورای محله در شهرستان فعال هستند، لازم است تا شرایط راه اندازی شورای محلات حاشیه نشین تسهیل شود.

وی، ادامه داد: هدف از تشکیل این شوراها، ایجاد بستر همدلی و هم افزایی محلی برای دسته بندی مشکلات محلات و تلاش همگانی برای رفع موانع موجود است، که به لطف خداوند متعال و با همراهی عوامل خدوم قرارگاه صاحب الامر (عج) و همکاری فعالان و کنشگران اجتماعی، این حرکت آغاز شده و تا در آینده نزدیک شاهد توسعه محلات شهر، به‌ویژه محله‌های حاشیه‌نشین باشیم.

یاسر بسطامی، افزود: پیشنهاد ما این است جلساتی جهت آشنایی با شورای محلات و نمایندگان آنان با در نظر گرفتن نحوه پرداختن به مسائل و تلاش در جهت رفع آنان با حضور آقای جعفر طولابی فرماندار خرم‌آباد و آقای میثم کشکولی دبیر قرارگاه صاحب الامر (عج) برگزار شود و این جلسات به صورت هفتگی ادامه داشته باشد تا بتوان در اسرع وقت، حداقل نیازهای محلات حاشیه‌نشین را شناسایی و در جهت حل آنان اقدام کرد.

در ادامه این دیدار، جعفر طولابی فرماندار خرم‌آباد نیز در سخنانی، ضمن خیر مقدم به دبیر مجمع توسعه مشارکت‌های مردمی شهرستان، تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون چندین جلسه با دبیر قرارگاه صاحب الامر (عج) و دیگر اعضای این مجموعه برگزار کرده‌ایم، لذا تشکیل و راه اندازی مجمع توسعه مشارکت‌های مردمی خرم‌آباد با این جدیت و دغدغه‌مندی را به فال نیک می‌گیریم چراکه معتقدیم شناسایی نقاط قوت و ضعف محلات با پیشگامی شورای محلات و پای کار آوردن و حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌ها در محلات جهت رفع موانع موجود، اقدامی شایسته و موثر است.

فرماندار خرم‌آباد، تاکید کرد: امیدواریم با ورود به محلات و تشکیل و تقویت شورای محلات، مشکلات مهم و اولویت دار شناسایی و در دستور کار قرار گیرند و شاهد رفع مشکلات و برآورده شدن نیازهای اولیه مردم در محلات هدف، با مشارکت خود آنان باشیم.

 همچنین در این دیدار، نماینده مجموعه مردمی هنارس که هم‌گام با قرارگاه صاحب الامر (عج)، اقدامات موثری در محلات حاشیه‌نشین انجام داده نیز در سخنانی، چگونگی شناسایی نقاط ضعف و قوت محلات حاشیه‌نشین و رفع مشکلات این محلات را تشریح کرد.

مجمع مشارکت‌های مردمی خرم‌آباد

گفتنی است این دیدار، نخستین جلسه دبیر مجمع توسعه مشارکت‌های مردمی شهرستان، با فرماندار خرم‌آباد بود.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها