موج
کدخبر : ۳۷۰۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370861

جزئیات پیگیری‌های نوروزی دادستانی خرم‌آباد؛

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد در ضرب‌الاجلی 15 روزه، از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خواست تا نسبت به تامین روشنایی معابر ورودی مرکز استان اقدام کند.

داریوش شاهون‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز و اعمال ممنوعیت و محدودیت‌ها جهت سفر به برخی شهرهای کشور، از آقای عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خواسته شد تا به قید فوریت، نسبت به تامین روشنایی جاده‌های منتهی به خرم‌آباد دستورات لازم را صادر کند.

دادستان خرم‌آباد، افزود: متاسفانه عدم وجود روشنایی مناسب در معابر جاده‌ای منتهی به مرکز استان، مشکلات عدیده‌ای را برای هم‌وطنان و هم‌استانی‌های عزیز فراهم آورده که این ضرب‌الاجل در راستای حفاظت از حقوق عامه صورت گرفته است.

وی، تاکید کرد: نصب روشنایی، ترمیم و بازسازی تیرهای معیوب چراغ برق و مسائلی از این دست، از جمله مسائلی است که لازم است اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نسبت به انجام آنان کوشش کند.

*راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، 15 روز فرصت دارد

شاهون‌وند، ادامه داد: ضرب‌الاجل دادستانی خرم‌آباد به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان 15 روزه است و این اداره کل لازم است تا پایان تعطیلات نوروز 1400، نسبت به نصب، بازسازی و ترمیم چراغ‌های روشنایی معابر جاده‌ای ورودی خرم‌آباد به‌ویژه جنوب شهر اقدام کند.

دادستان خرم‌آباد، گفت: ما در ایام نوروز نیز در کنار مردم هستیم و دادستانی مرکز استان این اطمینان را همشهریان عزیز می‌دهد که در مسیر حراست از حقوق حقه آنان، با احدی مماشات نخواهد کرد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها