موج
کدخبر : ۳۷۰۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370577

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه بین المللی استان همدان خبر داد:

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه بین المللی استان همدان با اشاره به شتاب گیری تکمیل سایت جدید نمایشگاه و ساماندهی و آماده سازی پارکینگ 1000 واحدی طی یک ماه آینده، گفت: بهره برداری ازظرفیت جدید نمایشگاهی استان همدان در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا روانبخش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی استان  همدان با اشاره به اینکه در دنیای امروزیکی از بزرگترین پایگاه های اقتصادی هر منطقه نمایشگاه است، افزود: بی شک افزایش زیر ساخت های این نوع نمایشگاه ها می تواند به توسعه همه جانبه اقتصادی منطقه کمک شایانی کند.

علیرضا روانبخش عنوان کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان نیز دراین اندیشه است و به همت مدیر عامل جوان این مجموعه بر آن است تا با حمایت استاندار همدان و هیات مدیره گام های بلند و پر شتابی را برای تکمیل وآغاز بکارسایت جدید نمایشگاه بردارد

وی در این خصوص ابراز کرد: خوشبختانه با وجود مسائل و مشکالت اقتصادی در سال جاری تلاش شده ضمن برگزاری برخی نمایشگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ٬گام های مهمی در روند تکمیل پروژه بزرگ سایت جدید نمایشگاه واقع در جنب فرودگاه همدان صورت پذیرد

وی افزود : برآنیم تا با تکمیل زیر ساخت های فازاول این پروژه و استقرار درآن اقدامات تکمیلی فازهای بعدی را دردستورکار قرار دهیم .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی استان همدان مطرح کرد: با تکمیل و بهره برداری از این نمایشگاه بر اساس پیش بینی های فنی و امکاناتی امیدواریم بتوانیم شاهد یک نمایشگاه پایلوت بین المللی در غرب کشور باشیم

 روانبخش با اشاره به تلاش در راستای تکمیل مجموعه مورد اشاره، گفت: ساماندهی و آماده سازی پارکینگ 1000 واحدی طی یک ماه آینده تکمیل وآماده بهره برداری خواهد بود که این نویدی برای ظرفیت خوب پارکینگ خودروهای بازدید کننده ها درآینده نزدیک است.

 وی خاطرنشان کرد: عزم برآن است تا نسبت به تکمیل و بهره برداری ازظرفیت نمایشگاهی استان ٬هرچه زودتر سایت جدید مورد استفاده قرار گیرد. امری که ازضروریات استان و مورد تاکید ویژه استاندارو شهرداراست.

وی تصریح کرد: در بحث سایت جدید نمایشگاه که شامل 9هزار مترمربع می باشد طی سال جاری بیش از 17 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده بود که 10 میلیارد ازاین مبلغ ازطریق دریافت تسهیلات و هفت میلیارد آن از طریق افزایش سهام سهامداران در حال تامین و هزینه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها