موج
کدخبر : ۳۷۰۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370536

علیرضا بصیری خبر داد:

فرماندار شهرستان خمینی شهر از ثبت نام 204 نفر جهت شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر خبر داد.

علیرضا بصیری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در بحث ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر خمینی شهر گفت: ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهرهای خمینی شهر پایان یافت.

وی از تعداد ثبت نام ها خبر داد و اظهار کرد: در روز اول چهار نفر، پنجشنبه مبعث پیامبر شش نفر و روز جمعه نیز شش نفر و روز شنبه14 نفر و روز پنجم  3 نفر ثبت نام نموده اند.

این مقام مسئول از مجموع ثبت نام ها که تعداد 204 نفر است خبر داد و افزود: شرکت کنندگان در این رقابت انتخاباتی به روش های مختلف اعلام شده ثبت نام خود را انجام دادند که تعداد161 نفر حضوری ،24 نفر از طریق اپلیکیشن موبایل،  5 نفر با مراجعه به دفتر پیشخوان و 14نفر با دسک تاپ مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند.

فرماندار شهرستان از تعداد ثبت نام کنندگان به تفکیک شهرها خبر داد و اعلام کرد: در شهر خمینی شهر 142 نفر، شهر درچه 38 نفر ، شهرکوشک11 نفر و شهر اصغر آباد 10 نفر جهت شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر ،  ثبت نام نموده اند.

وی از تعداد شرکت کنندگان در انتخابات به درصد حضور مردان و زنان اشاره نمود و گفت : در این رقابت ها 88 درصد آقایان و  12 درصد بانوان حضور داشتند.

فرماندار شهرستان خمینی شهر از تحصیلات شرکت کنندگان صحبت کرد و خبر داد: تعداد 8 نفر پایین تر از لیسانس ، شش نفر حوزوی ، 141 نفر لیسانس ، 46 نفر فوق لیسانس، و 3 نفر با مدرک دکترا ثبت نام کردند.

 وی رنج سنی ثبت نام کنندگان را از زیر 30 سال به تعداد سیزده نفر ، 35-30سال تعداد سی و چهار نفر ، 40-36 سال چهل و دونفر ، 45-41 سال سی و یک نفر ، 50-46سال بیست و هفت نفر و سن بالای 50 سال به تعداد پنجاه و هفت نفر اعلام کرد.

علیرضا بصیری خاطرنشان کرد: ثبت نام  منتخبین روند خوبی را در کل شهرستان طی نمود و هیات اجرایی با استعلام از مراجع چهارگانه و در زمان مشخص شده در اوایل فرودین رسیدگی به صلاحیت ها را انجام و نهایتا تا 20 فروردین ماه نتایج اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها