موج
کدخبر : ۳۷۰۳۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370367

ابوالفضل گنجی گفت:

رئیس اداره حمل و نقل مسافر راهداری خراسان رضوی عنوان کرد: سفرهای داخل استان و خارج استان 35 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، رئیس اداره حمل و نقل مسافر راهداری خراسان رضوی گفت: ورود و خروج مسافر به پایانه‌ها با ناوگان اتوبوس ، مینی بوس و خودروهای سواری کرایه به واسطه شیوع کرونا در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۵ درصد کاهش یافته است.

ابوالفضل گنجی رئیس اداره حمل و نقل مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: آمار عملکرد ۱۱ ماه پایانه‌های مسافربری خراسان رضوی در خصوص ورود و خروج مسافر به این پایانه‌ها با ناوگان اتوبوس، مینی بوس و خودرو‌های سواری کرایه است که به واسطه شیوع کرونا در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۵ درصد کاهش یافته است.

او افزود: در ۱۱ ماهه امسال، ۱۱ میلیون و ۸۹۰ هزار و ۴۵۲ مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در مسیرهای درون و برون استانی خراسان رضوی تردد کرده‌اند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی  ادامه داد: اجرای الزامات پیشگیرانه مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا برای صدور بلیت مسافرت با اتوبوس از آذر ماه گذشته تاکنون در خراسان رضوی آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها