موج
کدخبر : ۳۷۰۳۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370326

به شب چهارشنبه آخر سال نزدیک می شویم ، همه ساله شاهد هستیم علی رغم توصیه های پلیس در اثر بی احتیاطی در این شب تعدادی از مردم دچار آسیب های جبران ناپذیری می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در شب چهارشنبه آخر سال علی رغم توصیه های پلیس ، دیگر سازمان ها و عموم مردم ، در این شب تعدادی از مردم خصوصا جوانان عزیزمان در اثر بی احتیاطی دچار آسیب های جبران ناپذیری می شوند که اکیدا توصیه می شود.

ازنگهداری مواد اولیه ساخت انواع مواد محترقه درمنزل، محل کار و دیگر مکان ها اکیدا خودداری شود.

والدین عزیز در این ایام نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند و حتما دوستان نزدیک فرزندان خود را بشناسید.

از برپایی آتش درمعابر ، خیابان ها ، کوچه ها و در نزدیکی مکان های حساس و مهم مانند پست های برق ، پارکینگ های عمومی اکیدا خودداری شود.

از پرتاب مواد آتش زا بر روی درخت ها، پشت بام های منازل جداخودداری شود، هیچگاه مواد آتش بازی (منفجره ومحترقه)در ظروف شیشه ای یا فلزی قرار نگیرد، در صورت انفجار ذرات شیشه یا فلز به اطراف پرتاب شده و سبب صدمات و خطرات جانی جبران ناپذیری می شوند.

ازریختن مواد سریع الاشتعال مانند بنزین، نفت، تینر و... بر روی مواد برای آتش گیری استفاده نشود.

از قرار دادن ظروف تحت فشار ازجمله کپسول گاز، اسپری، حشره کش ها، آمپول ها و انواع ترقه بر روی آتش خودداری شود.

استفاده ازمواد آتش بازی هرگز ایمن نیست حتی اگر مراقبت کامل صورت گیرد.

انجام هرگونه آتش بازی در چهارشنبه آخرسال در اطراف یگان های نظامی و انتظامی و بیمارستان ها ممنوع بوده و درصورت مشاهده برابر ضوابط با افراد خاطی بشدت برخورد خواهد شد.

و در پایان شهروندان مراقب باشند که برای یک لحظه شادی یک عمر ندامت به بار نیاورید و برای حفظ سلامتی خود ، خانواده و هموطنان از تجمع و خروج از منزل در این شب اکیدا خودداری شود .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها