موج
کدخبر : ۳۷۰۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370187

سرهنگ مرتضوی خبر داد:

رئیس پلیس فتای استان اصفهان از دستگیری کلاهبردار اینستاگرامی با شگرد فروش کالا‌های آرایشی و بهداشتی در اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ مرتضوی بیان داشت: یک خانم جوانی که اقدام به فروش غیرمجاز کالا‌های آرایشی و بهداشتی در اینستاگرام می‌کرد توسط پلیس فتا در اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان مشخص گردید محصولات خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه تقلبی و فاقد مجوزهای بهداشتی بوده، عوارض زیادی برای مصرف کنندگان به همراه دارد.

این مقام انتظامی گفت: با انجام اقدامات فنی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم در منزل خود که محل فروش و توزیع انواع کالا‌های آرایشی و بهداشتی تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصیه کرد: سود آوری صرفأ از اهداف اصلی برخی از کاربران در فضای مجازی است که بیشتر کاربران این موضوع را جدی نمی‌گیرند و قبل از بررسی نوع کالا و بستری که اقدام به فروش لوازم تخصصی می‌نماید، ناآگاهانه وارد عمل می‌شوند در حالیکه باید در نظر داشت، وجود کثرت مخاطبان یک صفحه اجتماعی، دلیل بر مجوز، صحت و ارائه کالای سلامت محور توسط گرداننده آن صفحه و یا کانال نمی‌باشد.

رئیس پلیس فتای استان  اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا نیز به صورت 24 ساعته به نشانی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارشات شهروندان در فضای مجازی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها