موج
کدخبر : ۳۷۰۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370121

رییس کل دادگستری استان اصفهان اعلام کرد:

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تدارک تمهیدات ویژه برای مقابله با تصرفات اراضی ملی و تصرفات غیرمجاز در ایام نوروز امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا حبیبی در ششمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی هدف اصلی از برگزاری این جلسه را بررسی و تصویب اقدامات پیشگیرانه در خصوص ساخت و سازها و تصرفات غیرمجاز احتمالی در ایام تعطیلات نوروز عنوان و بیان داشت: عموماً افراد فرصت طلب در این ایام اقدامات خلاف قانون خود را تشدید می کنند و مقابله با این امر نیازمند تمهیدات ویژه است.

وی افزود: دستگاه قضایی تا به امروز اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده و سایر دستگاه ها نیز به وظایف خود عمل نموده اند و خوشبختانه با ممانعت از تصرفات و تغییر کاربری های غیرمجاز جدید شاهد کاهش اقدامات خلاف قانون در این حوزه بوده ایم که این اقدامات بایستی با قوت بیشتری ادامه یابد.

حبیبی بیان کرد: در خصوص تخلفاتی که پیش از این صورت پذیرفته و احکام مربوطه نیز صادر شده توصیه های لازم به دادستان های حوزه های قضایی داده شده تا به صورت گام به گام نسبت به اجرای این احکام اقدام نمایند.

گفتنی است؛ در ادامه جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مصوباتی از جمله معرفی سامانه های دستگاه های ذیربط برای دریافت گزارشات مردمی از تغییر کاربری ها و تصرفات غیرمجاز توسط صداوسیما و دیگر رسانه ها، تشکیل گشت های مشترک با حضور دستگاه های متولی در این زمینه و... به تصویب رسید.

دادگستری اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها