موج
کدخبر : ۳۶۹۸۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369832

جمال الدین عزیزی؛

شهردار یزد گفت: المپیاد ورزش محلات زمینه ای برای حضور تمامی استعداد های ورزشی فراهم می کند و بستری برای استعدادیابی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، جمال الدین عزیزی شهردار یزد گفت: در سال های اخیر شهرداری ها اقدامات زیادی در زمینه ایجاد نشاط اجتماعی و تحرک در بین شهروندان یزدی انجام داده است، افزود: در همین راستا برگزاری المپیاد ورزش محلات یزد در دستور کار قرار گرفت و هر سال با استفاده از تجربیات سال های قبل هشتمین دوره آن امسال در حال برگزاری است.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جمال الدین عزیزی گفت: امسال با توجه به شرایط کرونا هشتمین دوره از المپیاد به صورت مجازی برگزار شد که هرچند این شرایط، برگزاری این مسابقات را دشوار کرد اما به خوبی و با استقبال بی نظیر مردم برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اقدامات قابل توجهی در زمینه ایجاد نشاط و تحرک اجتماعی انجام داده است، ادامه داد: برای برگزاری اینگونه برنامه ها نیز بودجه متناسب آن در نظر گرفته می شود.

وی با بیان اینکه، یزد به صورت پایلوت به عنوان شهر فعال انتخاب شده است، افزود: شهر یزد در ۵ زمینه شهر دوستدار دوچرخه، تناسب، بازی، ورزش و پیاده روی ارزیابی شد که در زمینه دوستدار دوچرخه و تناسب برند برند نقره و در سایر زمینه ها دیگر نیز برند برنز را از آن خود کرد و در همین راستا به عنوان شهر فعال برگزیده شد.

وی با اشاره به توسعه المپیاد ورزشی، اظهار کرد: برگزاری المپیاد ورزشی بین شهر های خواهد خوانده شهر یزد نیز در دستور کار شهرداری شهر میراث جهانی یزد است.

شهردار یزد گفت: از طرفی المپیاد ورزش محلات زمینه ای برای حضور تمامی استعداد های ورزشی فراهم می کند و بستری برای استعدادیابی است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه شهرداری استعداد یابی و ورزش های قهرمانی نیست، اظهار کرد: شهرداری با برگزاری المپیاد زمینه ای را فراهم می کند تا استعداد ها خودشان را در ورزش های مختلف نشان دهند و استعدادیابی و پرورش آن ها بر عهده هیات های ورزشی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها