موج
کدخبر : ۳۶۹۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369736

فرماندار خرم‌آباد در گفت‌وگو با موج:

فرماندار خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار موج، گفت: تا این لحظه، 40 داوطلب، جهت شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر خرم‌آباد و شهرهای سپیددشت، زاغه و بیرانشهر ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، جعفر طولابی، گفت: تا لحظه انجام این گفت‌وگو «ساعت 14 روز جمعه 22 اسفند ماه 99»، تعداد 40 داوطلب انتخابات شورای شهر خرم‌آباد و شهرهای تابعه ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار خرم‌آباد، افزود: این 40 داوطلب انتخابات شورای شهر؛ از شهرهای خرم‌آباد، سپیددشت و زاغه اقدام به ثبت نام نموده‌اند که آمار قطعی امروز، ساعت 18 بروزرسانی می‌شود، چراکه مهلت نام‌نویسی در هر روز، از ساعت 8 صبح تا 6 عصر اعلام شده است.

وی، تصریح کرد: از حوزه انتخابیه بیرانشهر نیز تاکنون احدی اقدام به ثبت نام نکرده که امیدواریم داوطلبان احتمالی، ثبت نام خود را در این روزها انجام داده و این اقدام را به ساعات پایانی نام‌نویسی موکول نکنند.

جعفر طولابی تصریح کرد: از مجموع 40 داوطلب ثبت نام کننده طی 3 روز گذشته، تعداد 4 داوطلب زن و 36 داوطلب مرد اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند.

فرماندار خرم‌آباد، ادامه داد: همچنین، از میان 40 داوطلب انتخابات شورای شهر، تعداد 34 نفر از حوزه انتخابیه خرم‌آباد، 4 نفر از حوزه انتخابیه زاغه و 2 نفر از حوزه انتخابیه سپیددشت نام‌نویسی کرده‌اند و همانگونه که گفته شد، تاکنون از حوزه بیرانشهر کسی ثبت نام نکرده است.

وی با تاکید بر اینکه مهلت نام‌نویسی قابل تمدید نیست، افزود: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده، رصد مدارک بارگذاری شده داوطلبان در سامانه فرمانداری صورت می‌گیرد و در صورت ارسال پیامک تایید نام‌نویسی، ثبت نام کاندیداها قطعی تلقی می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری داوطلبان به فرمانداری نیست.

جعفر طولابی، خاطرنشان کرد: به آن دسته از داوطلبانی که روند ثبت نام آنان با نواقصی روبرو شود نیز به صورت تلفنی اطلاع داده خواهد شد تا با راهنمایی کاربران فرمانداری خرم‌آباد، اقدام به رفع نقص مدارک و مستندات خود کنند.

فرماندار خرم‌آباد، گفت: بر اساس اعلام وزارت کشور، آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر، 26 اسفند ماه 99 است و این مهلت قابل تمدید نیست، لذا تاکید می‌کنم، داوطلبان گرامی به منظور جلوگیری از هرگونه اتفاق غیرقابل پیش‌بینی، در فرصت موجود اقدام به نام‌نویسی کنند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها