موج
کدخبر : ۳۶۸۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368974

مصطفی موذن‌زاده مطرح کرد:

رئیس اسبق هیئت‌عامل ایمیدرو بیان کرد: استان هرمزگان، به دلیل قرارگیری در میانه دریای عمان و خلیج فارس، حتی می‌تواند شاهراه اتصال غرب به شرق و بالعکس نیز باشد و یکی از پل‌های توسعه سواحل مکران نیز قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مصطفی موذن‌زاده رئیس اسبق هیئت‌عامل ایمیدرو اظهار داشت: هرمزگان با وجود ظرفیت های فراوان یکی از نقاط جذاب و بکر محسوب می شود و نقش موثری را در زمینه توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذار ایفا می کند در اوایل دهه هشتاد، ایمیدرو سواحل بندرعباس را به عنوان بهترین نقطه برای سرمایه گذاری در صنعت فولاد به مسئولان دولتی معرفی کرد.
موذن زاده خاطر نشان کرد: شرکت‌های فولادی، با توجه به مزیت‌های موجود در این منطقه، به‌خوبی شکل گرفته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان، صبا فولاد خلیج فارس، گندله‌سازی مادکوش و... اشاره کرد.
رئیس اسبق هیئت‌عامل ایمیدرواذعان کرد: توسعه در منطقه ویژه خلیج فارس به صورت جدی ادامه دارد و با توجه به پتانسیل‌های کم‌نظیر این منطقه در مقایسه با سایر مناطق ویژه در کشور، باید توجه بیشتری به آن شود تا هاب سرمایه‌گذاری جدیدی در صنایع فلزی شکل بگیرد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها