موج
کدخبر : ۳۶۸۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368968

در مراسم رونمایی از محصولات جدید شرکت گلتاش مطرح شد:

در مراسمی با حضور تجریشی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و محسنی مجد مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر و مدیران عامل شرکت های مدیریت صنعت شوینده به پخش، پاکسان، ساینا مروارید هامون و مارگارین از محصولات جدید شرکت گلتاش رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، توفیق افشارنژاد بابیان اینکه در خصوص تامین مواد اولیه با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم، اظهار داشت: تصمیم گرفتیم برای مواد اولیه برنامه ریزی دقیق داشته باشیم که بتوانیم از آن استفاده کنیم.

 وی با اشاره به اینکه سرمایه شرکت ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است، گفت: برای سال ۲۰۲۱ این سرمایه به ۱۶۰ میلیارد تومان افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت گلتاش ادامه داد: ۸۵ میلیارد تومان سالانه سود حاصل از تولید و فروش محصولات اولیه این شرکت است.

 وی گفت: امروز نیز  پس از از تلاش های شبانه روزی از سه محصول ضد عفونی کننده انواع کرم های ضد آفتاب و نرم کننده و مرطوب کننده و مایع دستشویی گلبو و آرومکس و دنتامکس رونمایی می‌کنیم.

نعمت اللهی مدیر عامل هلدینگ صنعت شوینده نیز بابیان اینکه در راستای هفته احسان و نیکوکاری مبالغی را برای کمک به کمیته امداد تخصیص خواهیم داد، اظهار داشت: در آستانه سال نو برای اولین بار مرکز صنعتی آنلاین آموزشی صنعت و معدن کشور، در مدیریت شوینده ایجاد کردیم که گام مهم برای اهداف شرکت‌های مدیریت صنایع شوینده بود.

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر نیز با بیان اینکه همه مدیران عامل این مجموعه مدیران جهادی و فرمانداران اقتصادی هستند، اظهار داشت: بارها شاهد بودیم که مدیران مجموعه های تولیدی ما از صبح تا شب مشغول کار بودند که مبادا یک ثانیه خط تولید بخوابد و همه همراه و هماهنگ بودند و هستند.

وی ادامه داد: اگر مدیران هماهنگ باشند سایر عوامل مجموعه نیز هماهنگ می شوند و کار خوب پیش می رود.

رونمایی توسعه ملی (2)

در ادامه این مراسم تجریشی با اشاره به ایام کرونا و تلاش های همکاران وی در مجموعه گلتاش بیان کرد: در ایام سال گذشته تاکنون که مردم اکثراً در استرس کرونا بودند ولی همکاران ما در گلتاش نه ‌تنها قرنطینه نبودند بلکه شیفت شبانه هم داشتم و پاکسان و بقیه شرکت های شوینده هم در ایام  تعطیلات کرونا، محصولات ضدعفونی کننده تهیه می‌کردند و همکاران ما سربازان جنگ اقتصادی ومبارزه با کرونا بودند که تیر و تفنگ آنها محصولات ضد عفونی کننده بود که برای مبارزه با کرونا تهیه و ۲۴ ساعته این محصولات را به هم وطنان می رساندند.

وی ادامه داد: علاوه بر کرونا شاهد اوج تحریم ‌ها بودیم اما با هوشمندی مقام معظم رهبری سال ۹۹ سال جهش تولید نام گرفت و در این سال گلتاش نه تنها کاهش  تولیدنداشت بلکه افزایش تولید هم داشت و رکورد تولید در این سال شکسته شدو در گروه توسعه ملی رکورد سود هم شکسته شد و این اتفاق نمی افتاد مگر با همکاری تک تک همکاران.

به گزارش موج؛ در این مراسم علاوه بر محصولات جدید از سردیس سردار سلیمانی نیز رونمایی شد و قرار شد تا یک ماه آینده در ورودی شرکت نصب شود، همچنین در پایان نیز مسئولین و مدعوین از قسمت های مختلف این شرکت بازدید نموده و در محل جدیدی که برای توسعه این شرکت تهیه شده بود نیز مراسم کلنگ زنی توسط مدیران صورت گرفت و به مناسبت هفته درختکاری هر یک از مسئولین درختی را نیز در این شرکت کاشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها