موج
کدخبر : ۳۶۸۹۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368966

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری فردی که در مقابل صرافی ها اقدام به فروش دلار تقلبی می کرد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز ، گفت: ماموران کلانتری 11 مرکزی کرج با انجام اقدامات اطلاعاتی از فروش ارز تقلبی توسط فردی در مقابل صرافی های حوالی میدان سپاه کرج مطلع و بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: در ادامه ماموران با شناسایی متهم او را زیر نظر قرار داده و در یک فرصت مناسب نامبرده را حین فروش دلار تقلبی با قیمت پایین تر از نرخ بازار دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم 985 عدد اسکناس تقلبی 50 دلاری کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در مجموع از متهم 49 هزار و 250 دلار تقلبی کشف شده، تصریح کرد: کارشناسان ارزش واقعی دلارهای کشف شده را حدود 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

فیض جعفری در پایان به شهروندان توصیه کرد از خرید ارز از مراجع غیررسمی خودداری کرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها