موج
کدخبر : ۳۶۸۹۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368937

روح الله استاک:

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: مجوز استخدام 1000 نفر گرفته شده و مرحله اجرایی آن در اردیبهشت 1400 انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، روح الله استاک، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگاران با بیان 5000 پست خالی در جمعیت هلال احمر گفت :در حال حاضر چارت هلال احمر 10 هزار پست دارد که 5000 پست آن خالی است و مجوز تبدیل وضعیت 700 نفر از امدادگران دارای وضعیت ایثار گرفته شده است .

استاک با اشاره به اقدامات جمعیت در بیماری کرونا خاطر نشان کرد : از اوایل اسفندماه سال گذشته نزدیک ۲۱ میلیون نفر را غربالگری و  در طرح های مختلف آمران سلامت، ناظران سلامت  به خوبی ایفای نقش کرده است.
وی درادامه خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر در زمان تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان ها، نقاهتگاه ها را ایجاد کرد و نزدیک به 5000 کپسول اکسیژن در اختیار بیماران قرار دادیم که دوره نقاهت را می گذراندند.

وی با اشاره به اهداف و برنامه های جمعیت هلال احمر افزود: افق بلندمدت ما راه اندازی 37 هزار خانه هلال در کشور است که مردم را آموزش می دهند و با اتکاء به ظرفیت داوطلبی مردم کار دنبال می شود تا مردم در زمان بروز حوادث، تا زمان رسیدن نیروهای امدادی، به داد یکدیگر برسند و مردم باید اهمیت خانه های هلال را بدانند.

مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر با بیان به اهمیت خانه هلال در مقایسه با خانه‌های بهداشت گفت: اگر در نظام سلامت به توانمندی های چشمگیری رسیدیم ابتدای آن راه اندازی خانه های بهداشت است و در صورت افتتاح خانه های هلال در تمامی روستا و محلات شهری شبکه کثیری از افراد آموزش دیده خواهیم داشت.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی وتصمیم ستاد ملی، امسال سفرهای نوروزی را مانند دو سال قبل نداریم و طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر مانند سابق نخواهد بود.

استاک با تقدیر از جانفشانی همکاران خود اظهار داشت: جمعیت هلال احمر کرمان در رتبه بندی روابط عمومی‌های کشور، در رتبه سوم کشور قرار گرفت لذا امیدواریم با کمک مدیرعامل این استان رتبه کرمان ارتقا یابد و به همین منظور از مدیرعامل و مسئول روابط روابط عمومی این جمعیت قدردانی می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها