موج
کدخبر : ۳۶۸۸۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368857

قائم‌مقام کمیته امداد استان قم:

قائم مقام کمیته امداد از ارسال کمک‌های مردمی به نیازمندان تا قبل از عید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس جوشقانیان، قائم‌مقام کمیته امداد استان قم رشد دو برابری مشارکت مردم با کمیته امداد در سال 99 را خاطرنشان و اظهار کرد: این افزایش کمک‌های مردمی، نتیجه اعتماد آن‌ها به این نهاد و بصیرت دینی و انقلابی مردم استان قم است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا در سال جاری، افزایش درخواست‌های مردم از این نهاد را به دنبال داشت گفت: از 187 هزار درخواست رسیده به کمیته امداد استان قم به 173 هزار درخواست، پاسخ مثبت داده شد.

جوشقانیان ایجاد سه هزار و 350 شغل توسط کمیته امداد قم را نیز از اخبار خوش امسال عنوان و اظهار کرد: با پرداخت 31 میلیارد تومان وام کاملاً" قرض‌الحسنه بخشی از مشکلات 6 هزار و 107 نفر از متقاضیان حل شد.

قائم‌مقام کمیته امداد استان قم از ساماندهی هزار و 226 ازدواج در سال 99 خبر داد و افزود: امسال بیش از 10 میلیارد تومان هم به‌صورت نقدی، غیر نقدی و کالا هم به زوج‌های جوان کمک شد.

وی از تلاش بی‌وقفه کارکنان کمیته امداد استان قم برای خدمت به ایتام و نیازمندان استان خبر داد و تأکید کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که کمک‌های آن‌ها در جشن نیکوکاری قبل از عید نوروز به دست افراد بی‌بضاعت خواهد رسید.

جوشقانیان، قائم مقام کمیته امداد استان، پس از اتمام فریضه نماز پاسخگوی مردم و پیگیر مشکلات مطرح شده توسط آنها بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها