موج
کدخبر : ۳۶۸۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368844

با هدف توسعه و تحکیم همکاری‌ها و فعالیت‌های علمی، آموزشی و ارتباطات مشترک، تفاهم نامه‌ای بین رئیس کل دادگستری استان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت به امضاء رسید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در حاشیه پنجمین نشست نقد رأی استان یزد که با موضوع خلع ید از املاک در چرخه ثبتی به صورت نیمه حضوری به همت معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان یزد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار شد، تفاهمنامه ای به منظور توسعه و تحکیم همکاری‌ها و فعالیت‌های علمی، آموزشی و ارتباطات مشترک به امضای غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان و محسن فلاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت رسید.

غلامعلی دهشیری در این نشست با اشاره به انعقاد تفاهمنامه های همکاری بین دادگستری و دانشگاه های استان گفت: تعامل‌ و نزدیکی واحدهای دانشگاهی با دستگاه قضا از مهمترین اهداف امضاء این تفاهمنامه ها است.

وی افزود: ما حصل این تفاهمنامه ها رصد خروجی فعالیت های دستگاه قضا توسط اساتید و دانشجویان و در انتها اقشار مختلف اجتماع خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان یزد اظهار داشت: تداوم چنین برنامه هایی بین مجامع علمی استان به ارتقاء سطح علمی و توسعه کیفی خدمات دستگاه قضایی کمک خواهد کرد.

شایان ذکر است؛ انجام پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، توسعه‌ای و راهبردی در موضوعات حقوقی مورد نیاز، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی علمی و تخصصی و عمومی جهت پرسنل و خانواده‌های آنان، فراهم نمودن زمینه‌های بهره‌گیری از مشاوره حقوقی، همکاری در راستای توسعه ظرفیت‌های علمی، پژوهشی مشترک با بهره‌جویی از امکانات متقابل، بهره‌مند شدن طرفین از امکانات مشترک یکدیگر از طریق توان‌های فکری، تجربی، پژوهشی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، فضای فیزیکی و فضاهای تحقیقاتی، همکاری در برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی و همکاری جهت تمهید برگزاری دوره‌های فرصت مطالعاتی دردادگستری برای اعضای هیات علمی دانشگاه یزد از جمله تعهدات مشترک در این تفاهم‌‌نامه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها