موج
کدخبر : ۳۶۸۸۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368819

اسحاق جهانگیری:

معاون اول رییس جمهور در سفر به یزد گفت: یزد به عنوان یکی از کانون های توسعه، اقتصاد دیجیتال و صنایع دانش بنیان کشور است و ثبت جهانی بافت تاریخی یزد به عنوان یک اثر مهم جهانی افتخاری کم نظیر برای ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در سفر به یزد در جمع خبرنگاران افزود: یزد برای همه ایرانیان به عنوان یک استان مهم و الهام بخش در زمینه‌های مختلف است و این استان از کانون‌های مهم توسعه، اقتصاد دیجیتال و صنایع دانش بنیان کشور است.

وی ادامه داد: یزد از پشتوانه های بزرگ و مهم ایران در زمینه توسعه وسازندگی است و به‌ عنوان یک استان صنعتی از پایگاه های مهم صنعت ایران محسوب می شود و هم اکنون نیز طرح های مهمی در این استان در حال انجام است که با توجه به محدودیت آب در این استان باید اقدامات لازم برای ادامه روند توسعه در این استان در نظر گرفته شود.

معاون اول رییس‌جمهوری با تاکید بر پیگیری طرح ها و برنامه های دولت تا آخرین لحظات کار دولت همانند روزهای آغازین از استانداران و مسئولان خواست تا طرح های توسعه را پیگیری و موانع پیش روی توسعه را بردارند.

اسحاق جهانگیری همچنین از یزد به عنوان یکی از کانون های توسعه، اقتصاد دیجیتال و صنایع دانش بنیان کشور یاد کرد و گفت: ثبت جهانی بافت تاریخی یزد به عنوان یک اثر مهم جهانی افتخاری کم نظیر برای ایران است، اینکه یک شهر زنده به عنوان اثر جهانی ثبت شود باید فعالیت ها متناسب با این امتیاز درنظر گرفته شود تا به کانون جذب گردشگر در سطح جهان تبدیل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها