موج
کدخبر : ۳۶۸۷۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368715

سردار علی‌محمد اکبری در جلسه طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی:

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت:مرحله دوم طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از امروز اجرایی می‌شود، این طرح بیش از 100هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی برای کشور به همراه داشت.

به گزارش خبرگزاری موج چهارمحال و بختیاری، سردار علی‌محمد اکبری  فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) پیش از ظهر امروز در جلسه طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که باحضور اعضای ستاد در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) برگزار شد، با بیان اینکه اجرای طرح سپهبد شهید سلیمانی  برای مقابله با کرونا، بیش از 100 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی برای کشور به همراه داشت، گفت: درست زمانی که همه ناامید از مقابله با کرونا شده بودند، این طرح با حضور بسیج و سپاه و پای کار آمدن دستگاه‌های دیگر توانست روند شیوع این ویروس را کنترل کند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت:تاکنون به اذعان مسئولان موفقیت این طرح بیش از 80 درصد بوده است.

اکبری با بیان اینکه: همه مسئولان و فرماندهان نواحی مقاومت بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی باید هرگونه کارشکنی و کوتاهی در زمینه مقابله با کرونا را اطلاع‌رسانی کنند، گفت:  از امروز به مدت 14روز مرحله دوم طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اجرایی می‌شود و در سطح کشور بیش از یک میلیون و صد هزار تست کرونا اخذ خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا تحت عنوان ویروس انگلیسی در کشور و استان های همجوار و اینکه استان ما هم در محاصره این ویروس جهش‌یافته قرار گرفته، باید در خصوص مهار آن دقت بیشتری شود تا استان دچار بحران نشود.

وی یادآور شد: با توجه به ایام پایانی سال ضرورت دارد از برگزاری اجتماعات و مراسم‌های جشن عروسی یا عزاداری به هر نحوی جلوگیری شود تا از شیوع ویروس جهش یافته کرونا جلوگیری گردد.

اکبری در پایان گفت: افرادی که تمایل به همکاری در این طرح دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و فراگیری آموزش‌های لازم یاری‌گر کادر درمان باشند.

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها