موج
کدخبر : ۳۶۸۶۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368675

تریلی کمپرس حمل فله ای نهاده های دامی پس از تخلیه ذرت در انبار پشتیبانی امور دام استان اصفهان واقع در انتهای منطقه مسکونی کوی راه حق حادثه آفرید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، یک تریلی کمپرس حمل نهاده‌های دامی امروز پس از تخلیه ذرت در انبار پشتیبانی امور دام استان اصفهان در حال خروج از منطقه‌ی مسکونی کوی راه حق بوده که در اثر سهل انگاری راننده، جک بالا رفته و به تیرچراغ برقی که در مسیر بوده برخورد نموده و خساراتی به اداره برق وارد شده است.

احمدی یکی از کاسبان این منطقه در گفتگو با خبرنگار موج اصفهان ، می گوید: تازه درب مغازه را باز کرده بودم،آمدم دم در مغازه یکباره چشمم به کامیونی افتاد که در حال گذر از خیابان صاحب الزمان کوی راه حق بود،یک لحظه دیدم جک عقب کامیون بالا رفته و شروع کردم به دست تکان دادن برای راننده که او را متوجه کنم که جک؛بالا رفته و ممکن است حادثه ایجاد کند، هرچه اشاره کردم راننده متوجه نشد و در چشم به هم زدنی با سیم های تیر چراغ برق برخورد کرد و جرقه عظیمی زد و آتش گرفت و تیر هم به زمین افتاد و همزمان با آن تیر دیگری نیز که در سمت دیگر بود و سیم هایشان به هم متصل بود آن هم افتاد.

وی ادامه داد: هنگام برخورد جک این کامیون با تیر برق ،کودکی نیز جلوی درب خانه خود در نزدیکی تیر برق ایستاده بود که در لحظه آتش سوزی سیم های برق به شدت وحشت زده شد اما به لطف الهی تیر به سمت دیگر افتاد و برای کودک اتفاقی نیفتاد.همین مسئله باعث شد برق این منطقه کاملاً قطع شود.

کوی راه حق

یکی از اعضای شورای این منطقه می گوید: مسئولین دهیاری و شورای کوی راه حق بارها با مسئولین این انبار و سایر مسئولین استان مذاکره، پیگیری و نامه نگاری نموده اند که این منطقه به جهت مسکونی بودن، دیگر برای عبور این کامیون ها مناسب نیست و برای ساکنان این منطقه مشکلات بسیاری را ایجاد نموده است ولی پاسخ روشنی از مسئولین دریافت ننموده اند.

حال سوال مردم ساکن در این منطقه این است که آیا باید خسارت جانی به مردم وارد شود تا مسئولین فکری برای حل این مسئله بکنند؟ آیا اگر کودکی که امروز در کنار این تیر چراغ برق ایستاده بود جان خود را از دست می‌داد چه کسی پاسخگو بود؟ساکنان و کاسبان این منطقه بسیار از عبور این کامیون ها شاکی هستند و می گویند عبور این کامیون ها زندگی آنها را مختل کرده است.

فاطمه از ساکنین این منطقه می گوید: فرزند کوچک شیرخوره ام از صدای عبور و مرور این کامیون ها خواب ندارد و خودم دچار مشکلات عصبی شده ام همچنین مادر شوهر پیر و مریضم نیز گاهی از صدای رفت و آمد این کامیونها که دست اندازها را رد می کنند و یا به سرعت از این منطقه می‌گذرند بیماریش بیشتر شده و دچار مشکلات زیادی می شود،علاوه براین، قبل از کرونا و پیش از اینکه مدارس غیر حضوری شود ما حتی برای فرستادن فرزندانمان به مدرسه هم می ترسیدیم مبادا در مسیر یکی از این کامیون ها فرزندمان را ندیده وبا فرزندمان تصادف کند .این در حالی است که مسئولین شورا و دهیاری این منطقه می گویند حتی اگرامکان جابجایی این انبار به طور کلی از این منطقه مسکونی،وجود ندارد حداقل مسیر ویژه ای را از نزدیکی کانالی که در کنار این منطقه واقع شده است برای عبور و مرور این کامیون ها ایجاد نمایند.

حال باید دید آیا اگر خود مسئولین یا یکی از اقوام آنها نیز در این منطقه زندگی می کردند،  همچنان فکری برای وجود این انبار در یک منطقه مسکونی و منطقه ای که کودکان و فرزندان آنها در آن عبور می کنند ،وممکن است جان عزیزانشان به خطر بیفتد نیز کاری نمی کردند؟؟؟

به گزارش موج، پس از این حادثه در همان لحظه اهالی که حضور داشتند نامه درخواستی نیز جهت پیگیری مجدد شورا و دهیاری این منطقه برای این مسئله تهیه و امضا کردند.

حادثه کوی راه حق

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها