موج
کدخبر : ۳۶۸۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368531

سردار اسماعیلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طی 11 ماهه نخست امسال بیش از 2 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان اردبیل مصرف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار اسماعیلی ، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه در 11 ماهه نخست امسال در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی استان 2 میلیارد و 687 میلیون مترمکعب گاز مصرف شده، گفت: از کل گاز مصرف شده در استان، یک میلیارد و 803 میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی و صنعتی و 884 میلیون متر مکعب گاز نیز از سوی نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل مصرف شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته که بخش خانگی و صنعتی با 111 میلیون متر مکعب رشد و بخش نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل با 128 میلیون متر مکعب رشد مصرف گاز نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل رشد 10 درصدی مصرف گاز طبیعی نسبت به مدت مشابه سال قبل را ناشی از برودت شدید هوا و همچنین اضافه شدن مشترکین جدید به شبکه توزیع گاز طبیعی در استان برشمرد و تصریح کرد: در فصول سرد سال اولویت مصرف گاز بخش خانگی بوده و تمام تلاش شرکت گاز تامین گاز پایدار در این بخش و جلوگیری از افت فشار گاز است لذا از کلیه مشترکین درخواست می کنیم با صرفه جویی حداکثری ما را در تحقق این مهم یاری کنند.

اسماعیلی افزود: شهروندان گرامی می توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اردبیل در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری 194 تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها