موج
کدخبر : ۳۶۸۳۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368318

عزیزاله کناری خبر داد:

فرماندار شهرستان بندرعباس زمان بندی و جزئیات ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس گفت: براساس ششمین اطلاعیه ستاد انتخابات کشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۹۹ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه به مدت ۷ روز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: داوطلبان گرامی عضویت در انتخابات شوراها می توانند به چهار روش زیر جهت ثبت نام اقدام کنند:

ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام

ثبت نام از طریق نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام

ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام

ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰).

فرماندار شهرستان بندرعباس مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان را به شرح زیر اعلام کرد: ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.

اصل شناسنامه عکس دار و تصویر کلیه صفحات آن

اصل کارت ملی و تصویر آن

اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن برای مردان

یک قطعه عکس ۴ × ۳ جدید

ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت

اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری (جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور در جبهه) جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر.

تبصره: کسانی که سابقه ی یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه ی انتخابیه نامزد شوند، از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها