موج
کدخبر : ۳۶۷۸۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367891

بنا بر اعلام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه آب چند محله شهر کرمانشاه در محدوده امور آبفا منطقه یک امروز (یکشنبه ۱۰اسفند) برای ساعاتی قطع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آب چند محله شهر کرمانشاه در محدوده امور آبفا منطقه یک امروز (یکشنبه ۱۰اسفند) برای ساعاتی قطع خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به اجرای عملیات تعمیر و رینگ شبکه توزیع آب در محدوده امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه، توسط این مدیریت، مشترکان در محلات کسری، زیبا شهر، متخصصین، ژاندارمری و خیابان سراب از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۷ روز یکشنبه ۱۰ اسفند ماه ۹۹ با افت فشار و یا قطعی آب مواجه خواهند شد.

در ادامه این اطلاعیه از شهروندان ساکن در مناطق مذکور خواسته شده با مدیریت در مصرف آب و اجتناب از مصارف غیر ضروری، همکاری لازم را با این شرکت داشته باشند و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان را در مسیر خدمت رسانی مطلوب یاری نمایند.

این اطلاعیه می‌افزاید: سامانه تلفنی ۱۲۲ حوادث و اتفاقات این شرکت، به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها