موج
کدخبر : ۳۶۷۰۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367051

مدیر مخابرات منطقه کردستان از ایجاد سه سایت جدید تلفن همراه با هدف ارائه خدمات با کیفیت ترِ سرویس های شبکه ارتباطات سیار در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت با اشاره به اینکه طبق برنامه های تعیین شده در خصوص توسعه طرح های مخابراتی و با هدف ارائه خدمات بهتر و بهبود شبکه ارتباطات سیار  اقدامات مناسبی صورت گرفته است افزود: تعداد سه سایت جدید تلفن همراه با سرمایه گذاری  50 میلیارد ریال در استان ایجاد و به بهره برداری رسیده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه از این تعداد، یک سایت در روستای نایسر ،یک سایت در روستای زیویه کامیاران و یک سایت نیز در روستای خروسه از توابع شهرستان سنندج احداث شده است اظهارداشت: هر کدام از این سایت ها می توانند تعداد چشمگیری از مشتریان را تحت پوشش تکنولوژی های نسل سوم و چهارم  تلفن همراه قرار دهند.

وی به سایت های ایجاد شده در روستاهای زیویه و خروسه اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: این سایت ها پاسخگوی نیازهای ارتباطی مشتریان در چند نقطه روستایی و جاده ایی به صورت جداگانه هستند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان،  تملک زمین،عملیات حفاری، فونداسیون،نصب دکل و تجهیزات فنی بر روی سایت های جدید را از جمله مراحل اصلی ایجاد یک سایت اعلام کرد و گفت: برای نصب و راه اندازی سایت های اعلام شده مبلغ 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

حکمت خاطر نشان ساخت: در راستای ارائه خدمات بهتر به دیگر مشتریان شبکه ارتباطات سیار مخابرات پروژه ها و برنامه های مثمر ثمری تدوین و تعریف شده است که با همدلی و همراهی همکاران در تحقق این امر، هیچ تلاشی را دریغ نخواهیم کرد.

وی همچنین به تعداد مشتریان تلفن همراه در استان اشاره کرد و گفت:در حال حاضر دو میلیون و 229 هزار و 739 مشترک دائمی و اعتباری با ضریب نفوذ 134 درصد از سرویس ها و محصولات شبکه ارتباطات سیار بهره مند هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها