موج
کدخبر : ۳۶۶۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366979

در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا برگزیده شد

در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا به منظور شناسایی و تجلیل از تجارب برتر دانشگاه ها در حوزه توسعه سرمایه انسانی از ایده و تجربه دانشگاه یزد در زمینه " آموزش مجازی کارکنان در ایام همه‌گیری کرونا" به عنوان یکی از پنج ایده برتر دانشگاه‌ها معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه یزد، هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا روزهای 28 و 29 بهمن‌ در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت نیمه حضوری برگزار شد.

 از جمله برنامه‌های این کنفرانس فراخوان ایده‌های برتر دانشگاه‌ها در حوزه‌های مرتبط با توسعه سرمایه‌های انسانی، فرهنگ سازمانی، توانمندسازی و جبران خدمت کارکنان، اصلاح فرایندها، مدیریت دانش و رویکردهای نوین در جذب و نگهداشت نیروی انسانی بود که از سوی دانشگاه یزد نیز 8 ایده مرتبط با حوزه منابع انسانی، بازنشستگان و سامانه‌های اجرا شده، ارائه شد.

در مراسم تقدیر از ایده‌های برتر از سوی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دکتر علی مروتی معاون اداری و مالی دانشگاه یزد با اهدای لوح سپاس، تجلیل و قدردانی شد و در ادامه، وی به ارائه جزئیات  و تشریح این ایده پرداخت.

ایده‌های برگزیده دیگر این مراسم از دانشگاه‌های الزهرا، شهید بهشتی، تهران و بین‌المللی امام خمینی قزوین بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها