موج
کدخبر : ۳۶۶۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366970

کلیم الله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 80 اکیپ راهداری از دقایق اولیه شروع بارش ها به طور مرتب درحال نمک پاشی و برف روبی جاده ها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از عملیات برف روبی محور اردبیل آستارا گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در کلیه محورها و بارش باران در شهرستانهای بیله سوار،پارس آباد و اصلاندوز هستیم که با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان اردبیل مستقر شده ودرحال خدمت رسانی به مردم خدمت هستند تصریح کرد: باتوجه به بارش رحمت الهی سطح راهها خیس ولغزنده است که امیدواریم مترددین جاده ها با رعایت کامل قوانین سفری ایمن داشته باشند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه اولویت برف روبی با محورهای اصلی و فرعی است تصریح کرد: راهداران سخت کوش پس از اتمام عملیات برف روبی در محورهای یادشده با همه توان عازم بازگشایی راههای روستایی خواهند شد.

وثوقی گفت: هموطنان عزیز در سفر‌های زمستانی سیستم‌های گرمایشی خودرو را بررسی کنند، لباس گرم، تجهیزات ایمنی و به ویژه زنجیرچرخ حتما به همراه داشته باشند.

وی با قدردانی از تلاش‌های نیرو‌های پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌ای و سایر نیرو‌های امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها