موج
کدخبر : ۳۶۶۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366478

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی برروی خلیج فارس و بخش هایی از تنگه هرمز پیش بینی می شود و سبب مواج شدن دریا خواهد شد، همچنین احتمال رگبار باران در جزایر خلیج فارس و برخی نقاط غربی و شمالی استان نیز پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی  امروز چهارشنبه، 29 بهمن ماه وضعیت جوی پایداری برروی استان حاکم خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ساعات صبح علاوه بر مه صبحگاهی، وزش بادهای جنوب شرقی برروی تنگه هرمز و خلیج فارس پیش بینی می شود که  صبح پنجشنبه بر میزان سرعت این بادها افزوده خواهد شد. 

عارفی در ادامه عنوان کرد: با گذر موج  ناپایدار، از بعد از ظهر پنجشنبه تا اوایل هفته آینده گذر ابر برروی استان، وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی برروی خلیج فارس و بخش هایی از تنگه هرمز پیش بینی می شود و سبب مواج شدن دریا ( بیشتر خلیج فارس) خواهد شد. همچنین احتمال رگبار باران در جزایر خلیج فارس و برخی نقاط غربی و شمالی استان نیز پیش بینی می شود. 

وی با اشاره به اینکه توصیه می شود طی این مدت تمهیدات لازم جهت ترددهای دریایی صورت پذیرد، اضافه کرد:  از نظر دمایی نیز، تغییرات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها