موج
کدخبر : ۳۶۶۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366377

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از بعدازظهر امروز وزش باد شدید اغلب مناطق استان را در می نوردد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی و پیرو هشدار صادره از بعدازظهر امروز سرعت وزش باد در سطح استان تشدید شده و در اغلب مناطق استان (به ویژه امشب و فردا) تند تا شدید پیش بینی می شود.

وی بیان کرد: از فردا تا روز جمعه هفته جاری با حاکمیت کامل سامانه بارشی در استان اردبیل ، شاهد بارش باران (گاهی به صورت رگبار) و برف و کاهش دما خواهیم بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: تمرکز بارش ها در مناطق مرکزی و جنوبی استان بوده در حالیکه در مناطق شمالی استان از امروز تا پایان هفته جاری آسمان استان غالباً ابری و مه آلود همراه با هوای نسبتاً سرد و در بعضی ساعات با بارش باران (به ویژه روز چهارشنبه) انتظار می رود.

محمدی تصریح کرد: این سامانه بارشی تا صبح دوشنبه هفته آینده در سطح استان فعال خواهد بود و بارش به صورت متناوب (به ویژه روز چهارشنبه تا عصر پنجشنبه هفته جاری و روز یکشنبه هفته آینده) تداوم خواهد داشت.

وی افزود: همچنین از روز پنجشنبه (۳۰ بهمن) به دلیل تغییر جریانات جوی، با کاهش محسوس دمای هوا، بارش در مناطق مرکزی و بویژه جنوب استان به برف تبدیل می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها