موج
کدخبر : ۳۶۶۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366352

کریم زارع اعلام کرد:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق اقتصاد مقاوتی در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد ۷۸۴۷ فرصت شغلی شده است.

به گزارش خبرگزاری  موج اصفهان، کریم زارع با اشاره به نامگذاری ۲۹ بهمن ماه به عنوان روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، گفت: کمیته امداد سال های متمادی است که سیاست توانمندسازی و خودکفایی مددجویان از راه ایجاد اشتغال را دنبال می کند.

وی ادامه داد: مهمترین بخش در تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شغل به ویژه برای نیازمندان است که کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق این مهم در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد ۷۸۴۷ فرصت شغلی شده است.

زارع در تشریح خدمات ارائه شده برای ایجاد این تعداد شغل به پرداخت بیش از ۱۷۴ میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: ۶۰۸۸ فرصت شغلی از مجموع ۷۸۴۷ شغل ایجاد شده از مسیر پرداخت این تسهیلات ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان اضافه کرد: ۱۷۵۹ نفر از مددجویان نیز با استفاده از خدمات کاریابی و بسته های تشویقی این نهاد جذب بازار کار شده اندو از حداقل حقوق اداره کار بهره مند هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها