موج
کدخبر : ۳۶۵۹۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365923

در آیین افتتاح ساختمان ورودی دادسرای عمومی و انقلاب یزد اعلام شد؛

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان یزد در آیین افتتاح ساختمان ورودی دادسرای عمومی و انقلاب یزد، اظهار داشت: یکی از مراکز پرتردد و شلوغ قضایی استان، دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان است که در سفر سال گذشته ریاست قوه قضاییه به استان یزد بحث ورودی این ساختمان و لزوم توجه به کرامت مراجعین در بدو ورود به ساختمان های پر تردد تأکید شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید دهقان معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان یزد گفت: با افتتاح ساختمان ورودی دادسرای عمومی و انقلاب یزد، یکی دیگر از مصوبات سفر پر خیر و برکت رییس دستگاه قضا به استان یزد محقق گردید.

وی در آیین افتتاح ساختمان ورودی دادسرای عمومی و انقلاب یزد، اظهار داشت: یکی از مراکز پرتردد و شلوغ قضایی استان، دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان است که در سفر سال گذشته ریاست قوه قضاییه به استان یزد بحث ورودی این ساختمان و لزوم توجه به کرامت مراجعین در بدو ورود به ساختمان های پر تردد تأکید شد.

وی تصریح کرد: این ساختمان که با اعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد ریال و زیربنایی بالغ بر ۱۰۰ مترمربع امروز به بهره‌برداری رسید، با اهتمام بر مسئله تکریم ارباب‌رجوع و سهولت در ورود و خروج ارباب‌رجوع در عین رعایت همه الزامات امنیتی است.

این مقام مسئول با اشاره به تأمین اعتبار ساخت و تجهیز این ساختمان از محل اعتبارات خاص در اختیار رئیس دستگاه قضا، بیان داشت: این ساختمان شامل ۳ سالن شامل محل انتظار و دریافت راهنمایی مراجعین، بازرسی خواهران و برادران است که به بهره‌برداری رسید تا ضمن به نتیجه رسیدن یکی دیگر از مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان، وضعیت ورودی این ساختمان نیز سامان داده شده و ورود و خروج ارباب‌رجوع تسهیل گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها